فروش تجهیزات مرغداری مرغوب

فروش تجهیزات مرغداری خانگی امروزه به سبب توسعه امر مرغداری صنعتی، بسیار حائز اهمیت می باشد.  این تجهیزات در نمایندگی های معتبر و همچنین در سایت های مربوط به صنعت مرغداری در دسترس است.

 

تجهیزات مرغداری

امروزه با توسعه روزافزون کار در صنعت مرغداری با توجه به سود دهی مطلوب، تجهیزات مربوط یه این صنعت جز نیازمندی های اساسی بازار محسوب می شود. تولید کنندگان با توجه به نیاز بازار سعی در تامین نیازمندی های بازار با ارائه ای از انواع گوناگون از محصولات مورد نظر را دارند. با این احتصاب این روزها تجهیزات مرغداری با کیفیت مطلوب و کارا در امر صنعت مرغداری در بازار ایران های نیز موجود می باشد. ذکر این مورد لازم است که بسیاری از این محصولان در ایران تولید شده و به واسطه کیفیت مطلوب دارای محبوبیت در بین مشتری می باشد.

فروش تجهیزات مرغداری مرغداران

تجهیزات مرغداری موجود در بازار

باید در نظر داشت که تجهیزات مختلفی برای مرغداری وجود دارد. همچنین هر یک از  تجهیزاتی که در صنعت مرغداری مورد استفاده قرار می گیرند، در انواع گوناگون با کارایی مخصوص به خود در بازارها موجود و به فروش می رسند.

به طور مثال چند نمونه را در زیر آورده ایم

انواع دانخوری های موجود در بازار

  • دانخوری اتوماتیک
  • دانخوری دستی

انواع جت هیتر های موجود در بازار

  • جت هیتر برقی
  • جت هیتر گازی
  • جت هیتر گازوئیلی
  • جت هیتر دوگانه سوز

انواع آبخوری های موجود در بازار

  • آبخوری های اتوماتیک
  • آبخوری های دستی

انواع هواکش های موجود در بازار

  • هواکش ٰمحوری
  • هواکش گریز از مرکز

فروش تجهیزات مرغداری مرغداران

فروش تجهیزات مرغداری

تجهیزات مرغداری شامل موارد گوناگونی از جمله قفس پرورش مرغ، آبخوری، دانخوری، سیستم اتوماسیون، سیستم تهویه مرغداری، هواکش، هیتر، جت هیتر  و پرکن مرغ غیره می باشد. این تجهیزات به شیوه های گوناگونی در دسترس مشتری قرار می گیرد.
مشتری می تواند با مراجعه حضوری به بازار محصولات مورد نظر خود را خریداری نماید. همچنین این امروزه این امکان برای مشتری فراهم شده که با صرف زمان کمتر از طریق اینترنت و با مراجعه به سایت های معتبر مخصولات مورد نیاز خود را انتخاب و خریداری نماید.

تولید کنندگان تجهیزات مرغداری

از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات مرغداری می توان در زمینه تهویه شرکت morghkhane.ir , و در زمینه تجهیزات پلاستیکی شرکت morghkade.ir ,و در زمینه رول بستر morghdari.ir و در زمینه قفس شرکت icag.ir و درزمینه دستگاه های پر کن و جوجه کشی شرکت morghdaran.ir  را نام برد .

بازار فروش تجهیزات مرغداری

یکی از بزرگترین مراکز فروش تجهیزات مرغداری که می تواند امکان تجهیز کردن مرغداری شما را با قیمت مناسب و کیفیت عالی فراهم نماید sanatmorgh.ir می باشد این مرکز با ارتباط مستقیم با بزرگترین تولید کنندگان این تجهیزات اقدام به عمده فروشی در زمینه تجهیزات مرغداری نموده است