قیمت دستگاه جوجه کشی اتوماتیک

دستگاه جوجه کشی اتوماتیک dq170sh،دستگاه جوجه کشی فول اتوماتیک 926 عددی مناسب برای تخم تمام پرندگان،مصرف انرژی پایین،ویژه مزارع بلدرچین و کبک ظرفیت: مرغ:926 / بلدرچین:2100 / کبک:1408 / بوقلمون:550 / غاز:375 / شترمرغ:48

قیمت دستگاه جوجه کشی اتوماتیک

نام محصول قیمت قیمت تامین کننده
دستگاه جوجه کشی اتوماتیک تماس بگیرید  09120144108  poultrysystem@
دستگاه جوجه کشی اتوماتیک تماس بگیرید  09120144108  poultrysystem@

دستگاه جوجه کشی اتوماتیک

دستگاه مدل  DQ 170 SH  مخصوص انواع پرندگان
با قابلیت نصب به  موبایل کنترل ( جی اس ام ) بدون نیاز به اینترنتقرقاول  شتر مرغ غاز  بوقلمون  کبک  بلدرچین  مرغ اردک قابلیت متصل شدن به موبایل
قابلیت خاص این دستگاه
این دستگاه بنا بر روش توضیع هوای یکنواخت به روش بک وارد رادیال و تجهیز این دستگاه به سیستم هوادهی منظم تایمینگ قابلیت جوجه در آوری بالا و  تولید جوجه با کیفیت را دارد.بیشترین مورد استفاده این دستگاه جوجه کشی در مزارع پرورش غاز مرغ سنتی (مرغ رنگی )و تولید جوجه رنگی می باشد

دستگاه جوجه کشی 5000 تخم مرغ چینی

دو نوع دستگاه جوجه کشی تخم مرغ وجود دارد. دستی و اتوماتیک یک دستگاه جوجه کشی دستی نیاز به مشارکت بیشتری در فرآیند جوجه کشی دارد زیرا شما باید حداقل روزی سه بار تخم ها را به صورت دستی بچرخانید. از طرف دیگر، یک دستگاه جوجه کشی خودکار به حداقل درگیری نیاز دارد زیرا تخم ها به طور خودکار توسط یک موتور چرخانده می شوند. یک دستگاه جوجه کشی خودکار چینی 5000 تخمک تضمین می کند که تخم ها به طور دقیق و پیوسته چرخانده می شوند و به نفع رشد جنین هستند. با این وجود، نوع دستگاه جوجه کشی 5000 تخم مرغ چینی که انتخاب می کنید به ترجیح شخصی شما و میزان مشارکت شما در فرآیند جوجه کشی بستگی دارد.

دستگاه جوجه کشی دستی یا اتوماتیک

تفاوت اصلی دستگاه جوجه کشی دستی، نیمه اتوماتیک و اتوماتیک در نحوه چرخاندن تخم مرغ ها است. تخم ها باید دو یا سه بار در روز چرخانده شوند تا جوجه های سالم به دنیا بیایند. این یک بخش حیاتی از فرآیند جوجه کشی است زیرا از چسبیدن جنین به کناره های پوسته تخم مرغ جلوگیری می کند.

هنگام استفاده از دستگاه جوجه کشی دستی، لازم است هر تخم مرغ را چند بار در روز به صورت دستی برگردانید. ممکن است کار زیادی به نظر نرسد، اما انجام آن سه بار در روز می‌تواند زمان زیادی طول بکشد، به خصوص اگر همزمان چندین باردار را مدیریت می‌کنید.

اگر می خواهید از دستگاه جوجه کشی دستی استفاده کنید، مهم است که مطمئن شوید که تخم مرغ ها را به آرامی چرخانده اید. یک ترفند کوچک این است که یک طرف تخم مرغ را با عدد 1 و طرف دیگر را با عدد 2 علامت گذاری کنید تا در هر زمان بتوانید بررسی کنید که آیا تخم مرغ در طول روز چرخیده است یا خیر.

دستگاه جوجه کشی اتوماتیک تخم مرغ، بر خلاف انواع دستی، کار را بسیار آسان می کند. با این حال، دو نوع انکوباتور اتوماتیک وجود دارد:

  • نیمه خود کار
  • تمام اتوماتیک

با دستگاه جوجه کشی نیمه اتوماتیک تخم مرغ، هنوز هم باید تخم ها را به صورت دستی بچرخانید، اما می توانید همه آنها را همزمان بچرخانید. انکوباتورهای نیمه اتوماتیک در واقع مجهز به یک میله کششی هستند که به شما امکان می دهد پایه (یا طبقه) جوجه کشی را بچرخانید و همه تخم ها را همزمان بچرخانید.

همچنین می توان دستگاه جوجه کشی را به صورت جداگانه خریداری کرد و بعداً دستگاه جوجه کشی خود را نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک کرد.