پخش جدیدترین تجهیزات مرغداری پیشرفته صنعتی

پخش جدیدترین تجهیزات مرغداری پیشرفته صنعتی توصیه میکند قبل از خرید تجهیزات مرغداری پیشرفته صنعتی ، باید عواملی را در نظر بگیرید. این عوامل عبارتند از مصالح ساختمانی، اندازه تلگراف، ظرفیت و سهولت تمیز کردن. مصالح ساختمانی تجهیزات مرغداری صنعتی باید در برابر حیوانات خانگی مقاوم بوده و در برابر هر گونه ضربه از جانب حیوان، از جمله گاز گرفتن، مقاومت کند. اغلب، حیوانات پس از پر شدن کاسه غذا تمایل دارند با کاسه غذا بازی کنند، بنابراین ممکن است به تجهیزات آسیب برسانند یا پوست یا چیپس تجهیزات را ببلعند. بنابراین برای دوام و حفظ سلامت حیوانات به دانخوری ضد حیوانات نیاز دارید. همچنین سایز دیسپنسر فاکتور مهم دیگری است که باید در هنگام خرید فیدر در نظر گرفت. اندازه دانخوری باید به راحتی با فضای موجود مطابقت داشته باشد و برای تضمین راحتی حیوانات شما کافی باشد.

اهداف تجهیزات مرغداری پیشرفته صنعتی

علاوه بر این، ظرفیت تجهیزات مرغداری پیشرفته صنعتی عاملی حیاتی است که در هنگام خرید باید در نظر گرفته شود. به دانخوری بسنده کنید که بتواند تعداد حیواناتی را که نگهداری می کنید مدیریت کند تا از دردسر پر کردن مجدد مکرر جلوگیری شود. در نهایت، توصیه می شود که سهولت تمیز کردن تجهیزات را در نظر بگیرید. به طور معمول، کاسه های غذا روی زمین قرار می گیرند، بنابراین آلودگی ها جمع می شوند و رشد باکتری ها را تقویت می کنند. دانخوری که انتخاب می کنید باید به راحتی تمیز شود تا به حفظ بهداشت خوراک دام کمک کند.

اگر به دنبال تجهیزات مرغداری پیشرفته صنعتی عمده فروشی هستید ، سایت ما  جایی است که باید بروید. این فروشگاه با عمده فروشان چینی همکاری کرده است تا مطمئن شود که طیف وسیعی از محصولات را با قیمت عمده فروشی دریافت می کنید. علاوه بر این،فروشگاه همیشه باز است و به شما این امکان را می دهد که در هر زمان سفارش خود را ثبت کنید.

 

رویکرد تجهیزات مرغداری پیشرفته صنعتی

سیستم های روکسل متفاوت است. آنها در فضا صرفه جویی می کنند ، بنابراین لایه های تجاری شما فضای بیشتری برای اجرا دارند. ماهیتابه های بیضی شکل – اختراع روکسل – از ظرفیت یک مرغداری بسیار موثرتر از سایر اشکال استفاده می کند. بنابراین، با ما، بیشترین تعداد امتیاز تغذیه در هر متر دویدن را دریافت می کنید. لانه تخمگذار ما بزرگ و راحت است، در حالی که هنوز از فضا به طور موثر در خانه استفاده می کند.

وقتی صحبت از رفاه حیوانات برای لایه‌های تجاری به میان می‌آید ، مجموعه ما فراتر از آنچه قانون می‌خواهد عمل می‌کند. ما سیستم‌های محافظ سوف را برای خطوط نوشیدن توسعه داده‌ایم. اینها به طور آرامی از نشستن مرغ ها در بالای آب جلوگیری می کنند. علاوه بر این، مجموعه ما در حال کار به سمت یک راه حل پاکسازی برای لایه های تجاری است.