نرخ آبخوری نیپل مرغداری ایرانی

با توجه به کارکردها ی آبخوری نیپل مرغداری ، نرخ آبخوری نیپل مرغداری ایرانیرا می توان به انواع مختلفی طبقه بندی کرد. در مورد حجم خود صادق باشید و نرخ آبخوری نیپل مرغداری ایرانی را دریافت کنید

آبخوری نیپل مرغداری ایرانی به صورت تکه ای فروخته می شود اکثر محصولات آبخوری نیپل مرغداری ایرانی قیمت آنها از 0.5 دلار آمریکا تا 8000 دلار در هر قطعه است.

انواع آبخوری نیپل مرغداری

آبخوری نیپل مرغداری در انواع و اندازه های مختلف موجود است. انتخاب آبخوری نیپل مرغداری مناسب از هدر رفتن آب جلوگیری می کند و به رشد و سلامت حیوانات شما کمک می کند. کشف کنید که کدام آبخوری نیپل مرغداری وجود دارد و کدام نآبخوری نیپل مرغداری برای مرغ شما مناسب است. 

در ابتدا، دو نوع آبخوری نیپل مرغداری نوشیدنی متفاوت وجود دارد. تفاوت بین این نوع آبخوری نیپل مرغداری به نحوه فعال شدن آبخوری نیپل مرغداری مربوط می شود. 

  • با فشار دادن پین به سمت بالا، یک آبخوری نیپل مرغداری 180⁰ فعال می شود. بنابراین مرغ از این نوک آبخوری از سمت پایین می نوشد. 
  • آبخوری نیپل مرغداری 360⁰ نیز می تواند از طریق عمل جانبی فعال شود. بنابراین، مرغ می تواند هنگام استفاده از این آبخوری نیپل مرغداری، هم از پهلو و هم از پایین بنوشد. 
  • پس بسته به نوع آبخوری نیپل مرغداری نرخ آبخوری نیپل مرغداری نیز تعیین میشود.