قیمت روز آبخوری نیپل مرغداری

قیمت روز آبخوری نیپل مرغداری تضمین می کند که جوجه های شما به راحتی آب آشامیدنی کافی، تمیز و تازه بنوشند. بدون ریختن آب، به عنوان مثال، مجبور نخواهید بود با بستر خیس سر و کار داشته باشید. ما طیف گسترده ای از آبخوری نیپل با کیفیت بالا را برای جوجه های گوشتی، پولت ها، لایه ها و پرورش دهندگان عرضه می کنیم.

نیپل آبخوری طیور 

نیپل آبخوری  یک نوک آبخوری طیور با سنجاق متحرک 180⁰ است. جوجه از این نوع نوک پستان با فشار دادن سنجاق نوک پستان به سمت بالا با منقار خود می نوشد. نوک پستان به عنوان یک نوک پلاگین و پیچ در خروجی آب متفاوت (50 تا 80 میلی لیتر در دقیقه، در سطح آب 20 سانتی متر) موجود است. I-Classic اغلب در خانه های لایه ای یا پرورش دهنده استفاده می شود. 

نیپل آبخوری طیور آی فلکس

نیپل آبخوری آی فلکس یک نوک آبخوری طیور با سنجاق متحرک 360⁰ است. یک مرغ می تواند این نوک پستان را از پایین و همچنین از پهلو فعال کند. نوک پستان به عنوان یک نوک پلاگین و پیچ در خروجی آب متفاوت (سمت: 20-80 میلی لیتر در دقیقه، پایین: 35-125 میلی لیتر در دقیقه در سطح آب 20 سانتی متر) موجود است. آبخوری نیپل به طور گسترده برای جوجه های گوشتی و پولت ها استفاده می شود اما برای مرغ های تخمگذار نیز مناسب است. یک نوک نوشیدنی منحصر به فرد برای مرغ های تخمگذار بدون پیرایش وجود دارد. 

نوک سینه برای طیور

چرا مرغداران آبخوری نیپل ما را انتخاب می کنند؟

تحویل دقیق آب
تحمل انحراف جزئی (0.005 میلی متر) در طول تولید در کارخانه ما در آلمان تضمین می کند که هر نوک آب آشامیدنی دقیقاً مقدار مناسبی را ارائه می دهد. 
بدون نشتی
ما از یک ربات دقیق برای آزمایش اتصال و آب بندی تمام قطعات در هر نوک آبخوری استفاده می کنیم. به این ترتیب، می‌توانیم تضمین کنیم که نیپل فقط زمانی آب را تامین می‌کند که مرغ آن را فعال کند و نشتی نداشته باشد.
عمر طولانی
همه نیپل ما از فولاد ضد زنگ با کیفیت بالا ساخته شده‌اند که احتمالاً دارای یک آستین خارجی PVC مقاوم در برابر سایش است. در نتیجه، نوک سینه ها عمر طولانی و کمترین هزینه کل مالکیت را دارند. 

آزمایشگاه مهندسی، تولید، آزمایش و آب آشامیدنی داخلی

ما تمام نوشیدنی های نوک پستان مرغ خود را در کارخانه با فناوری پیشرفته خود در آلمان تولید می کنیم. ما فقط از بهترین مواد اولیه برای این کار استفاده می کنیم و نوک سینه های خود را در مراحل مختلف تولید و مونتاژ آزمایش می کنیم. مهندسان ما به طور مداوم در حال کار بر روی توسعه بیشتر و بهبود نوک سینه های آشامیدنی خود هستند در حالی که ما آزمایش های عملی را در یک آزمایشگاه مدرن آب آشامیدنی انجام می دهیم.

بسیاری از مرغداران به دلایل راحتی و تمیزی، آبخوری های نوک سینه را به نوشیدنی های سبک معمولی ترجیح می دهند . آب‌پاش‌های نوک پستان به قدری تمیز کردن کمتری را شامل می‌شوند و پر کردن مجدد آن‌ها بسیار آسان‌تر است، به‌طوری که به سرعت به روش آبیاری انتخابی برای حیاط‌خانه‌ها تبدیل می‌شوند