قیمت جدید هواکش مرغداری 100

 هواکش مرغداری 100 از جمله محصولاتیست که در یک محیط زندگی خوب منجر به مرغداری سالمتر و رشد سریعتر و کارآمدتر می شود. بسته به اندازه انبار، آب و هوای بیرون و مرحله زندگی طیور، روش‌های مختلف تهویه و گردش برای این منظور توسعه داده شده است. از سالها تجربه ما در ایجاد آب و هوای بهینه انبار مرغداری بهره مند شوید.

هواکش مرغداری 100

هوای تهویه گرما، رطوبت، گرد و غبار و بوهای اضافی را از ساختمان خارج می کند و در عین حال ارگانیسم های بیماری های موجود در هوا را رقیق می کند. سیستم های زمستانی که به درستی طراحی شده اند نیز با استفاده از گرمای تولید شده توسط پرندگان، انرژی را حفظ می کنند. تهویه مناسب برای طیور یک هنر است اما هر مرغداری مصمم و مشتاقی می تواند بر آن مسلط شود. با این حال، این یک چالش است، زیرا خانه های طیور متفاوت هستند و نیازهای تهویه با زمان روز، فصل، دما، رطوبت، باد، سن پرنده و تراکم تغییر می کند. این نشریه اصول کلی تهویه مرغداری را مورد بحث قرار می دهد.

هواکش مرغداری 100

هواکش ها به صورت کلی خود به سه دسته تقسیم می شوند:

  • هواکش محوری
  • هواکش گریز از مرکز

به طور کلی می توان گفت که هواکش های محوری برای گذر هوای بالا و با مقاومت کم و هواکش های گذر از مرکز در گذر با حجم کم و مقاومت بالا به کار گرفته می شوند.

قیمت جدید هواکش مرغداری 100

قیمت جدید هواکش مرغداری 100بنا بر قطعات ان تعیین میشود و  اکثر محصولات سیستم تهویه طیور قیمت آنها از 9.5 دلار آمریکا تا 20000 دلار در هر قطعه است.

تهویه در مرغداری هوای تازه را تامین می کند که برای حفظ حیات ضروری است. همچنین به کاهش شدید دما، رطوبت و آلودگی هوا تا حد قابل تحمل برای جوجه های بسته کمک می کند.

سیستم‌های تهویه بهبودیافته همچنین جمعیت‌های با تراکم دام و طیور را در محصور شدن ممکن کرده است، بنابراین هزینه ساختمان در هر واحد مسکونی را کاهش می‌دهد. این امر از نظر اقتصادی مهم است زیرا هزینه های تولید و نیروی کار را کاهش می دهد.

 

هواکش مرغداری 100

خرید عمده هواکش مرغداری 100

در اینجا  تمام سیستم تهویه مرغداری عمده فروشی که تا به حال به آن نیاز دارید را خواهید یافت. تامین کنندگان ما ساخت و مدل های اصلی را برای تامین قطعات تهویه مطبوع و منابع کوره بررسی میکنند.

هواکش مرغداری 100

بازار فروش هواکش مرغداری

هواکش مرغداری در اغلب بازارهای کشور اعم از بازارهای کرج، گیلان، مازندران، تبریز، تهران، شهریار، زنجان، قزوین، تبریز به فروش می رسد. فروش هواکش هم به صورت حضوری هم به صورت اینترنتی صورت می پذیرد. انواع هواکش مرغداری توسط سایت مرغداری به فروش می رشد.

هواکش مرغداری 100

ویژگی های هواکش مرغداری 100

این هواکش ها گزینه ی مناسبی در سیستم تهویه تونلیبرای تهویه حداقلی در هفته های اول پرورش طیور در سالن های مرغداری است.

ویژگی های هواکش مرغداری 100

  • قدرت تهویه بالا
  • استحلاک پایین
  • مصرف انرژی پایین

این هواکش دارای مشخصات فنی مانند هواکش های مرغداری 140 می باشند، البته باید در نظر داشت که نسبت به هواکش مرغداری 140 از نظر سایز بیرونی و قطر پروانه کوچکتر می باشد.

هواکش مرغداری 100

صادرات هواکش مرغداری 100

با توجه به گسترش یافتن صنعت مرغداری و نیاز روز افزون بازرهای جهانی به ابزارها و تجهیزات ضروری و مورد نیاز در این صنعت، تولید کنندگان به صادرات محصولات خود به کشورهای دیگر می پردازند. از جمله کشورهای صادر کننده هواکش مرغداری، کشور چین می باشد. هواکش مرغداری 100 در کشور ایران تولید و با توجه به کیفیت مطلوبی که دارد، قابلیت صادر شدن به کشورهای همسایه و مجاور را دارا می باشد.

هواکش مرغداری 100

هواکش های مرغداری تولید داخل از کیفیتی خوبی برخوردار بوده و قابل رقابت با تولیدات کشورهای دیگر می باشد.  تولیدات داخلی با قیمتی پایین تر از نمونه های خارجی خود در بازارهای کشور در دسترس مالکان و دارندگان سالن های مرغداری قرار می گیرد. شما می توانی با تماس برقرا کردن با شماره تماس درج شده در سایت مرغداران از قیمت و جزيیات هواکش های مرغداری تولید داخلی و صادراتی آگاه شده و نسبت به خرید آن اقدام نمایید.