قیمت جدید تجهیزات پیشرفته مرغداری

قیمت جدید تجهیزات پیشرفته مرغداری در دسترس خریداران قرار می گیرد تا در موقع خرید بتوانند با اطمینان کامل معامله خود را انجام دهند و رفع نیاز کنند.
تجهیزات پیشرفته مناسب برای مرغداری های پیشرفته و صنعتی است. این تجهیزات با سطح کیفی عالی که دارند دارای طول عمر طولانی هستند.

تجهیزات پرورش طیور

پرورش جوجه برای سفره کار آسانی نیست. کسانی که مرغداری دارند باید به صورت 24 ساعته پرندگان شکننده را رصد کنند و از هرگونه تغییر آگاه باشند. تجهیزات امروزی پرورش طیور به کشاورزان این امکان را می دهد که سریعتر کار کنند، مزایای زیادی از یک کار تولیدی به دست آورند و اطمینان حاصل کنند که جوجه های گوشتی سالم به بازارها تحویل داده می شوند. AgroLogic LTD دستگاه های الکترونیکی مختلفی را برای پرورش طیور توسعه می دهد.

تجهیزات پرورش طیور – امروز چه داریم؟

در روزهای مدرن ما، کشاورزان می توانند از تجهیزات پیشرفته کشاورزی لذت ببرند:

  • کنترل کننده های آب و هوا – دمای سالن های مرغداری ممکن است با توجه به شرایط آب و هوایی خارج تغییر کند. کنترل‌کننده‌های آب و هوا داده‌ها را به دستگاه تلفن همراه کشاورز ارسال می‌کنند و اطلاعات مهمی را در مورد تغییرات داخل خانه‌ها در اختیار او قرار می‌دهند.
  • سنسور C02 – سطوح بالای C02 می تواند باعث آسیب به جوجه ها و کاهش متابولیسم آنها شود. سنسور سطح Co2 را کنترل می کند و آن را به حالت عادی کاهش می دهد.
  • سیستم های روشنایی – رعد و برق LED که مخصوصاً برای مرغداری ها طراحی شده است: مقدار مناسب نور می تواند هزینه ها را کاهش داده و بهره وری را بهبود بخشد.
  • تجهیزات توزین – ترازوها اطلاعات مهمی در مورد وزن پرندگان در اختیار کشاورزان قرار می دهد. بنابراین، کشاورزان می توانند جوجه ها را دنبال کنند، زیرا آنها جوجه های گوشتی می شوند.
  • سیستم‌های هشدار – سیستم هشدار مدرن هشدارهایی را به گوشی‌های هوشمند در صورت تغییر حیاتی در مرغداری ارسال می‌کند.
  • سیستم‌های تغذیه – سیستم‌های خودکار مقدار مناسب غذا را از طریق ترازو تغذیه می‌کنند، بنابراین پرندگان به موقع تغذیه می‌شوند – چه تغذیه محدود و چه رایگان.
  • شمارنده تخم مرغ – شمارش تخم مرغ هرگز آسان تر نبود. خوشبختانه دستگاه شمارش می تواند تخم ها را با دقت بشمارد بدون اینکه به آنها آسیبی وارد شود.

انتخاب تجهیزات پرورش طیور قابل اعتماد

مرغداری های بزرگ یا کوچک برای ادامه کار خود به تجهیزات مرغداری قابل اعتماد نیاز دارند. بنابراین، شما باید تجهیزات خود را از شرکت مناسب خریداری کنید و مطمئن شوید که ابزار با کیفیتی ارائه می دهد تا بتوانید جوجه های گوشتی را سالم و تغذیه مناسب نگه دارید.ر