قیمت به روز دریچه اینلت ورودی هوا مرغداری

در این مقاله می توانید از قیمت روز انواع دریچه اینلت و مزایا و تفاوت های انها مطلع شده و به بزرگترین مراکز فروش آنها متصل گردید
1. دریچه هوای تازه تجهیزات پرورش اعتماد و معامله از نظر کیفیت به شدت بازرسی و آزمایش خواهد شد. قطعات مکانیکی آن، از جمله موتور، شفت انتقال، شاتون، دنده و سایر قطعات تحت تجهیزات آزمایشی خاص آزمایش خواهند شد.
2. محصول می تواند تغییر درجه حرارت شدید را تحمل کند. به دلیل ساختار و اجزای با کارایی بالا، در سرما یا گرمای شدید کاملاً کار می کند.
3. محصول، با بسیاری از ویژگی های خوب، سازگار با برنامه های کاربردی مختلف است.

معرفی دریچه اینلت:

مناسب برای مزرعه مرغ در مقیاس بزرگ به عنوان تجهیزات تهویه موثر برای کاهش دما و جلوگیری از بیماری های داخل مرغداری. می توان آن را مستقیماً در دیوار سایز نصب کرد.   ورودی هوا برای محافظت از مرغ در برابر بیماری های ناشی از شوریدگی مفید است.

 

مزایای دریچه اینلت:

1، ساخته شده از قالب گیری تزریق پلاستیک مهندسی ABS  ، استحکام بالا، چقرمگی بالا.

2، با افزودنی مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش، هوا دریچه اینلت دارای توانایی ضد پیری قوی تر، عمر طولانی تر، آب بندی بهتر، باز شدن انعطاف پذیر، با توری ضد پرنده است.

3، فنرهای دوگانه آب بندی عالی را تضمین می کند.

4، می تواند توسط وینچ دستی یا وینچ اتوماتیک کنترل شود.

Trust & Deal Breeding Equipment ورودی هوای حرفه ای برای مرغداری از چین برای مرتع-1

ورودی هوا به راحتی در دیوار جانبی نصب می شود

Trust & Deal Breeding Equipment ورودی هوای حرفه ای برای مرغداری از چین برای مرتع-2

دو نوع اندازه موجود: FC-1، FC-2

ویژگی های شرکت تولید کننده دریچه اینلت 
1. مرغ صنعت. پیشگام پیشرفت و نوآوری صنعت است.
2. کارخانه ما با بسیاری از امکانات تولیدی پیشرفته پر شده است. اکثر آنها دارای نرخ اتوماسیون بالایی هستند و نیاز به مداخله دستی کمتری دارند. این به ما کمک زیادی کرد تا هزینه های نیروی کار تولید را کاهش دهیم.
3. دستیابی به برنامه های توسعه پایدار در رشد کسب و کار ما حیاتی می شود. ما به دنبال مواد تمیزتر و ایجاد جایگزین های پایدار برای مواد بسته بندی فعلی هستیم. ما نه تنها از قوانین زیست محیطی در تأسیسات تولید روزانه پیروی می کنیم، بلکه سایر مشاغل را نیز به انجام این کار تشویق می کنیم. علاوه بر این، ما شرکای تجاری خود را نیز تشویق می‌کنیم تا شیوه‌های سبز را برای اثربخشی بیشتر اتخاذ کنند. ما تضمین می کنیم که تمام اقدامات ما مطابق با قوانین و مقررات زیست محیطی است. همه فرآیندهای تولید ما به سمتی پیش می روند که از نظر زیست محیطی قابل قبول تر است. به عنوان مثال، ما راه حل حرفه ای تصفیه فاضلاب را ایجاد کرده ایم.

1. ورودی هوا از ABS با مواد مقاوم در برابر UV و ضد پیری ساخته شده است. عمر طولانی.

2. دو نوع برای انتخاب مشتری وجود دارد.

3. محافظت از شبکه توری برای جلوگیری از ورود پرندگان یا سایر حیوانات وحشی.

4. تله نور را می توان طبق درخواست مشتری ارائه داد. نصب آسان.

 

اندازه دیوار:
1. 550mm x 260mm
2. 600mm x 300mm

مرغداری