فروش رول بستر مرغداری

به طور حتم برای هر شخصی که به دنبال خرید یا فروش رول بستر مرغداری یا تجهیزات مرغداری باشد سوال شده است که بهترین روش خرید چیست و یا مطمئن ترین مراکز فروش این محصول درکجا قرار دارند و چگونه امکان دستیابی به این مراکز فراهم می شود.
اکنون در اینترنت به دنبال یافتن پاسخ سوال خود آماده اید باید بگویم که امروزه بهترین روش خرید که بر روش خرید سنتی ارجعیت پیدا کرده است خرید اینترنتی محصولات است. چرا؟
تولیدکنندگان بسیاری در سراسر کشور هستند که با ایجاد امکان فروش رول بستر مرغداری با توجه به این که هیچگونه محدودیت زمانی و مکانی برای فروشگاه اینترنتی وجود ندارد ، هم برای صاحبان فروشگاه اینترنتی و هم برای خریداران اینترنتی این یک مزیت محسوب می شود مشتریان در هر نقطه ی مکانی و زمانی با دسترسی به آدرس اینترنتی فروشگاه محصول خود را نتخاب نموده و خرید می کنند.

 

تفاوت عمده رول بستر مرغداری با پوشال

تفاوت اساسی رول بستر مرغداری با رقیب سنتی خود خاک اره و پوشال در میزان راندمان است.
این رول های مقوایی علاوه بر قیمت پایینی که دارند میزان تلفات و شیوع بیماری ها را به شیوه چشم گیری کاهش می دهد.
همچنین این کاغذ بهداشتی جوجه تحریک کننده ی طیور به خوردن آب و غذا است که بسیار در رشد آن ها موثر است.
همچنین ذکر این نکته در رابطه با این رول های مقوایی خالی از لطف نیست.
این رول ها به سهولت هر چه تمام تر نصب و در پایان دوره جمع آوری می شوند و به عنوان کود کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد.
با ذکر نکات بالا فکر کردن شما در رابطه با خرید یا فروش رول بستر مرغداری و یا درستی آن امری بیهوده است.

فواید استفاده از رول بستر مرغداری

فواید استفاده از رول بستر مرغداری

رول بستر ها  اگر به درستی استفاده شود یک کود عالی و کم هزینه است. استفاده از بستر، مواد مغذی و آلی را به خاک باز می گرداند و حاصلخیزی و کیفیت خاک را ایجاد می کند. کود مرغی علاوه بر عناصر درشت مغذی N، P و K، حاوی کلسیم، منیزیم، گوگرد و ریز مغذی‌ها است.

رول بستر ها دوستدار طبیعت بوده و بعد از جمع آوری قابلیت تبدیل شدن به کود کشاورزی دارند. از جمله خصوصیات آنها اینکه سبک، خشک و نرم هستند و از لحاظ بهداشتی مشکلی برای طیور به وجود نمی آورند. گرد و غبار موجود در سالن مرغداری را کاهش می دهند.

رول بسترها مانع از تماس جوجه ها یا مرغ ها با کف سرد سالن مرغداری و در نتیجه مانع سرماخوردگی به خصوص در فصول سرد می‌شود و همچنین مانع بروز مشکلات در اندام حرکتی و”تاول‌های سینه‌ای” می‌شود.

خرید انواع کاغذ رول بستر مرغداری

خرید انواع کاغذ رول بستر مرغداری

رول بستر مرغداری در انواع مختلف که تفاوت آن ها در تفاوت در طول و عرض محصولات تولیدی است.
اما در انواع تولید شده یک تفاوت اساسی وجود دارد که کاغذ های رول بستر مرغداری در 2 نوع مختلف موجود در بازار تبدیل می کند.
این دو نوع شامل رول تک لایه و دو لایه یا کرکره ای است که رول دو لایه یا کرکره ای از  نوع تک لایه خود کلفت تر بوده و ضخامت بیشتری دارد و همچنین متراژ پایین تری را پوشش می دهد.
هر یک از صاحبان سالن پرورش طیور بسته به سالن های خود و نیاز طیور انواع متخلفی از رول بستر را از مراکز مختلف فروش رول بستر مرغداری تهیه و به مصرف می رسانند.

قیمت فروش رول بستر مرغداری در بازار

قیمت فروش رول بستر مرغداری در بازار

اگر تا کنون قصد خرید رول بستر مرغداری را داشته اید حتما برایتان سوال شده است که قیمت رول بستر مرغداری به چه عواملی بستگی دارد؟
قیمت رول بستر مرغداری به موادی بستگی دارد که در تهیه این کالا مورد استفاده قرار می‌گیرند و در صورت تغییر قیمت هر یک از مواد اولیه قیمت رول بستر مرغداری نیز تغییر می کند.
همچنین شایان ذکر است که علاوه بر مواد اولیه قیمت رول بستر مرغداری وابسته به کیفیت آن نیز است زیرا هرچه کیفیت بالاتری داشته باشد قیمتش نیز بالاتر است.
و این به مشتری بستگی دارد که بین قیمت و کیفیت کدام یک را انتخاب کند.
قیمت ارزان ترین رول بستر مرغداری را می توانید از مراکز مختلف فروش این محصول جویا شوید اما بهتر است بین کیفیت و قیمت کیفیت را انتخاب کنیم و با هزینه بیشتر محصول با کیفیت تری را خریداری کنیم.

بیشتر بخوانید:

دستگاه پرکن مرغ ارزان

دستگاه جوجه کشی صنعتی بزرگ