فروش تجهیزات اتوماسیون مرغداری

فروش تجهیزات اتوماسیون مرغداری از طریق نمایندگی فروش تجهیزات مرغداری انجام میشود.

تجهیزات اتوماسیون مرغداری تمیزکننده

تمیز کردن دستی قلاب، قلاب و کریر خط مرغداری کاری دشوار و زمان بر است. خاک ارگانیک لاشه ها به هر فرورفتگی روی تجهیزات وارد می شود و اگر به درستی و منظم تمیز و ضدعفونی نشود، باعث رشد عوامل بیماری زا و افزایش خطر آلودگی می شود.

ما یک راه حل خودکار ایجاد کرده ایم که نه تنها زمان تمیز کردن را کاهش می دهد، بلکه به طور موثر این باقیمانده ها را حذف می کند: میله های نازل به طور استراتژیک برای پوشاندن هر سطح روی قلاب، قلاب یا خط حامل در هنگام عبور قرار می گیرند. زوایای اسپری را می توان برای رسیدن به “نقاط تاریک” تنظیم کرد. یک کنترل کننده وظایف مختلف برنامه تمیز کردن را کنترل می کند تا از نتیجه تمیز کردن ثابت و سطح بالایی از ایمنی و بهداشت مواد غذایی اطمینان حاصل کند.

معرفی تجهیزات اتوماسیون مرغداری

تجهیزات پرورش مرغ کاملاً خودکار ، به طور دقیق، به دو نوع تقسیم می شوند، یکی تجهیزات اتوماسیون نردبانی، دیگری تجهیزات اتوماسیون آبشاری است. در حال حاضر 80٪ – 90٪ مرغداران از قفس های گام به گام استفاده می کنند، و بیشتر مرغ ها از تجهیزات اتوماسیون استفاده نمی کنند و همه به عملیات دستی متکی هستند، اما هر مرغ مرغ نیز تجهیزات اتوماسیون نردبانی، برخی از نردبان را دیده است. فن آوری تجهیزات اتوماسیون، طراحی غیر منطقی است، مطابق با استاندارد اتوماسیون نیست، بنابراین، امروز به معرفی مرحله تجهیزات مرغداری خودکار، اتوماسیون آبشاری را معرفی نمی کنم.

تجهیزات اتوماتیک پرورش طیور

تجهیزات اتوماسیون آبشاری ، همانطور که از نامش پیداست، ترکیبی لایه به لایه از لایه‌ها است که برای تکمیل کل فرآیند جوجه‌ها به تجهیزات اتوماسیون بسیار دقیق نیاز دارد و برای اطمینان از دوام قفس به فرآیندهای تولید پیشرفته‌تری نیاز دارد. در حال حاضر سه نوع قفس در بازار موجود است که در اختیار کشاورزان قرار دارد.
اولین مورد گالوانیزه سرد است. گالوانیزه سرد، همچنین نامیده می شود گالوانیزه، پوشش روی نازک، 2-3 سال زنگ زدگی، 6-7 سال زندگی، انجام پرورش مصنوعی قفس معمولی است هنوز هم بی دقتی، اما قفس تجهیزات خودکار در نظر گرفته نمی شود.
نوع دوم گالوانیزه گرم است. گالوانیزه داغ، همچنین به نام روی داغ، پوشش روی ضخیم، زنگ زدگی آسان نیست، دوام بالا، با 15 سال تا 20 سال.
سوم پاشش الکترواستاتیک است. همچنین پلاستیک استاتیک نامیده می شود، با پوشش پودر الکترواستاتیک ولتاژ بالا ساخته می شود، جاذبه جذب به سبد، در وسط قفس مرغ و پوشش قرار می گیرد تا نوعی مقاومت در برابر خوردگی بالا از فیلم فسفاته را تشکیل دهد، پوشش روی آن ثابت می شود. سقوط سطحی آسان نیست، خم شدن حتی 360 درجه معمولی نمی افتد، تحت عمل اسید قوی، همچنین خورده نمی شود، با دوام، با 15-20 سال.
با توجه به جذب الکترواستاتیک ولتاژ بالا، سطح صاف و زیبا بدون ظاهر شدن سوراخ است. از آنجا که سطح صاف است، بنابراین می توان تخم مرغ با کیفیت بالا را ساخت، ارزش تخم مرغ را بالاتر می برد، باعث می شود ارزش نام تجاری مزرعه مرغ نیز افزایش یابد. بنابراین پاشش الکترواستاتیک مرغداری بهترین ماده برای اتوماسیون لمینیت است.
پرورش آبشار طیور، تعداد لایه ها را می توان انتخاب کرد، تا 10 لایه، فضای واحد تراکم بسیار بالایی دارد، خروجی پرورش بزرگ است، می تواند سود معقول را درک کند. تغذیه خودکار، آب آشامیدنی، صرفه جویی در نیروی انسانی، افزایش بهره وری نیروی کار، بهبود نسبت مواد تخم مرغ. جمع آوری خودکار تخم مرغ، کاهش هزینه کار، راندمان بالا و ثبات. دفع خودکار نوع نوار نقاله، بهداشت خشک، صرفه جویی در نیروی کار، می تواند کود را چندین بار در روز تمیز کند، تا حد زیادی بیماری تنفسی مرغ را کاهش دهد. پرورش آبشار مرغداری که جریان پرسنل را در مرغداری کاهش می دهد، برای پیشگیری و کنترل بیماری مرغ مفید است.
اکنون ما می دانیم که چگونه تجهیزات قفس مرغ تمام اتوماتیک را انتخاب کنیم، تجهیزات کلید ساخت یک مزرعه مرغ کاملاً خودکار است، می تواند به طور موثر منابع نیروی انسانی را ذخیره کند، ثروت بیشتری ایجاد کند.

ما تامین کنندگان تجهیزات مرغداری عالی هستیم ، دارای خط تولید پیشرفته و کامل و تیم فنی تحقیق و توسعه قوی هستیم، محصولات ما به سراسر جهان صادر می شود، برای مشتریانی طراحی شده است که مطابق با نیازهای کاربر تجهیزات پرورش طیور ساخته شده است، ریسک سرمایه گذاری را کاهش می دهد. مشتری، مشتری می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن برای به دست آوردن عملکرد بالا، به شدت توسط مشتریان ما تحسین شده است. اگر ما را انتخاب کنید، شما را ناامید نخواهیم کرد.