فروشنده عمده جدیدترین تجهیزات مرغداری

فروشنده عمده جدیدترین تجهیزات مرغداری اغلب در فروشگاه های بین شهری مشغول به فعالیت هستند که عمده نیاز خود را از طریق نمایندگی ها تامین می نمایند .

تولید کننده جدیدترین تجهیزات مرغداری

شرکت کنندگان بهترین راه حل های مرغداری با کیفیت در کلاس با ماشین آلات بسیار پیچیده و تیمی بسیار اختصاصی که به دنبال معیار کیفیت بدون نقص هستند.
برند مورد علاقه و مورد اعتماد جهان که بزرگترین طیف نوآورانه ترین تجهیزات نیمه اتوماتیک و اتوماتیک مرغداری را ارائه می دهد.
رهبر بازار با چندین دهه تجربه در تعالی محصول و تمرکز بر نوآوری و ارتقاء مستمر با تحقیق و توسعه گسترده.

  • هدف کیفیت
  • مراحل کلیدی
  • تیم مدیریت کلید
  • چشم انداز، ماموریت و ارزش های اصلی
  • هدف کیفیت
  • مراحل کلیدی

فروشنده جدیدترین تجهیزات مرغداری

مجموعه ما خود را به عنوان ارائه دهنده راه حل های تجهیزات و سیستم های نوآورانه طیور در بخش طیور تثبیت کرده است. ما بر طراحی، توسعه، تولید، تامین، آموزش و خدمات تجهیزات مرغداری و سیستم های مرغداری تمرکز می کنیم. ما با تیمی متعهد از کارکنان مجرب قادر به ارائه خدمات جامع و منعطف برای حمایت از مرغداران برای کسب نتایج بهتر هستیم.

مشتریان ما مستقر در آسیای جنوب شرقی و همچنین در سایر کشورهای آسیایی، خاورمیانه، آفریقا و آمریکای مرکزی هستند. طیف وسیعی از تجهیزات مرغداری بکر شامل: سیستم تغذیه ماهیتابه ، سیستم تغذیه زنجیره ای ، سیستم ذخیره سازی و حمل و نقل خوراک ،  تغذیه دستی ، نوک پستان می باشد . سیستم آشامیدنی ، آبخوری زنگی ، آبخوری خودکار جوجه ، سیستم کنترل آب و هوا، سیستم خنک کننده مه ، سیستم پرده دراپ ، تله نور و لانه پرورش دهنده .

چرا جدیدترین تجهیزات مرغداری ما  را انتخاب کنید؟

زیرا هدف اصلی ما این است که به کشاورزان کمک کنیم تا مرغداری خود را با موفقیت اداره کنند. به منظور دستیابی به این هدف، ما مرغداری خود را مجهز به جدیدترین طراحی و سیستم تجهیزات مرغداری خود به عنوان تسهیلاتی برای انجام تحقیق و توسعه محصول برای ایجاد تجهیزات جدید و بهبود یافته و ایجاد سیستم کاربر پسندتر ساخته ایم که به بهبود بیشتر کمک می کند. راندمان تولید طیور

ما همچنین توجه زیادی به جزئیات عملیات سیستم خود با ارتقاء مداوم در طراحی که یک سیستم بسیار کاربردی تولید می کند، می کنیم. ما با نیروی کار ارشد و پویا خود را متعهد به تولید سیستمی با کیفیت، کارآمد و قابل اعتماد کردیم که کار روزانه در مرغداری را ساده می کند.