شرکت سازنده دریچه اینلت مرغداری

شرکت سازنده دریچه اینلت مرغداری این به ویژه برای آب و هوای مطلوب طراحی شده است، با باز و بسته کردن دقیق، می تواند جریان هوا و سطح تهویه را در خانه با کنترل آب و هوای پیشرفته تنظیم کند. بدون تعمیر و نگهداری بدون هزینه عملیات اضافی.

امکانات
1 ورودی‌های دیواره جانبی از مواد پلاستیکی ABS با استاندارد بالا ساخته شده‌اند، با UV تثبیت‌شده برای اطمینان از عملکرد قوی ضد پیری با طول عمر طولانی.

2 شکل طراحی ویژه ورودی‌ها، آب‌بندی عالی ساختمان را در برابر هوا ارائه می‌دهد.

3 قطعات فولادی از فولاد ضد زنگ برای محافظت در برابر محیط خشن ساخته شده است.

لوازم جانبی موجود
بافل جهت هوا، پوشش ورودی، تله نور و غیره

هوای وارد شده از طریق ورودی‌های دیواره جانبی با طراحی مناسب (که به عنوان دریچه نیز شناخته می‌شوند) به جت هوا اجازه می‌دهد به سقف متصل شود، در امتداد سقف حرکت کند تا به مرکز خانه برسد و به آرامی به سمت پایین به سمت کف حرکت کند. به حداکثر رساندن فاصله سفر در امتداد سقف ضروری است تا هوای خنک ورودی به اندازه کافی توسط هوای گرم جمع شده در سقف گرم شود. مخلوط کردن آشپز، هوای مرطوب با هوای گرم بالای خانه برای اختلاط هوا عالی است، اما دمای یکنواخت ایجاد شده به طور خودکار بزرگترین فایده ای نیست که می توان از این سیستم به دست آورد.

ورودی های دیواره جانبی ارائه شده توسط ما به تمیز نگه داشتن هوای شما، کاهش هزینه های گرمایش و بهبود کیفیت زباله کمک می کند. همانطور که صنعت دامداری فشرده در حال تکامل است، طراحی و ساخت خانه نیز در حال تکامل است. دستیابی به اصول اولیه برای اختلاط هوای ایده آل در خانه های وسیع تر بدون تجهیزات صحیح دشوارتر می شود. ورودی های دیواری از ما دارای یک تیغه منحنی است که طراحی ایده آلی برای دستیابی به اختلاط کامل هوا در خانه ها دارد. تیغه منحنی به هدایت هوای بیشتر در سقف کمک می کند و یک جت هوای کارآمد ایجاد می کند که به راحتی به مرکز این خانه های وسیع تر می رسد.