سفارش هواکش مرغداری 140*140

سفارش هواکش مرغداری 140*140 به صورت انلاین از این سایت پذیرفته میشود.

مزایای هواکش مرغداری 140*140

  • در حین کارکرد دمپر هیچ صدایی وجود ندارد
  • تیغه های فولادی ضد زنگ، متعادل در هر دو حالت استاتیک و پویا
  • ستون های ویژه طراحی شده با دوام بالا و پروفیل مثلثی بادوام
  • یاتاقان ها را بردارید و نیازی به یاتاقان برای نگهداری و گریس ندارید
  • مجهز به سیستم گریز از مرکز اتوماتیک برای بستن و باز کردن دمپر
  • بدنه فن پلی پروپیلن (سری سبک) و مقاومت در برابر رطوبت و آمونیاک
  • بدنه/شکل ورق گالوانیزه با استحکام بالا و پانچ شده روی دستگاه تمام اتوماتیک
  • الکتروموتور الکتروژن یا البرز (با راندمان و مصرف انرژی بالا با کلاس F)
  • شامل قرقره V شکل و هاب یکپارچه به منظور افزایش دوام بالا (طول عمر طولانی)، آلیاژ آلومینیوم با استحکام بالا، با استفاده از روش دایکاست، تک تسمه درجه A

نحوه کارکردهواکش مرغداری 140*140

 

هنگام استفاده از هواکش مرغداری 140*140، خنک کننده تبخیری در کاهش یا جلوگیری از تنش حرارتی در طیور در هوای گرم موثرتر است. خنک کننده تبخیری از گرمای هوا برای تبخیر آب استفاده می کند. این امر باعث کاهش دمای هوا و افزایش رطوبت می شود. در گرم ترین بازه روز، رطوبت نسبی هوای آزاد کاهش می یابد و احتمال تبخیر آب افزایش می یابد. بنابراین، خنک کننده تبخیری می تواند حتی در آب و هوای بسیار مرطوب مفید باشد.

برای تبخیر آب گرما لازم است. در واقع برای تبخیر آب به حرارت BTU خاصی نیاز است. گرما از هر سطحی که آب با تبخیر شدن با آن تماس پیدا می کند، می آید. این سطح می تواند یک حوض گرم، بدن شما، یک درخت یا خود هوا باشد. هنگامی که گرما از بدن خارج می شود، دمای آن بدن کاهش می یابد. اگر دست خود را در یک سطل آب گرم قرار دهید و آن را بیرون بکشید، با تبخیر آب دستتان کمی سرد می شود.

توجه به این نکته مهم است که دمای آب به خودی خود تأثیر زیادی بر خنک سازی تبخیری ندارد. قبل از سرد شدن نباید از انرژی و تجهیزات برای افزایش یا کاهش دمای آب استفاده کرد.

این می تواند در مزارع حیوانات بسیار مؤثر باشد زیرا آب با پوست حیوان تماس پیدا می کند و با تبخیر آب گرما مستقیماً از حیوان خارج می شود.
اما این معمولاً در مورد مرغ به دو دلیل صدق نمی کند:
اول – پرهای مرغ بیشتر اثر خنک کنندگی ناشی از تبخیر آب را قطع می کنند.
دوم – برای خیس کردن پرهای مرغ، مزرعه را با آب از جمله زباله و علوفه نیز تخلیه خواهید کرد.

هدف در بیشتر مرغداری ها تبخیر آب به طور مستقیم در هوا است. این امر با حذف گرما از هوا باعث کاهش دمای هوا می شود. دو نوع سیستم خنک کننده تبخیری به طور گسترده در مرغداری ها استفاده می شود:

1- پد خنک کننده یا پد خنک کننده تبخیری و فن صنعتی.

2- سیستم خنک کننده آبی یا واتر میست.

تفاوت بین این دو سیستم در نحوه تعامل آب و هوا نهفته است. سیستم های فن خنک کننده و فن از فن های خروجی برای کشیدن هوا از مواد متخلخل مرطوب در ورودی هوا استفاده می کنند. هنگامی که هوا روی بالش مرطوب حرکت می کند، آب از بالش تبخیر می شود تا گرما را از هوا خارج کند.