خرید دانخوری بشقابی مرغداری صنعتی

خرید دانخوری بشقابی مرغداری صنعتی باید ازطریق فروشگاه  های تجهیزات طیور انجام شود.

دانخوری و آبخوری (تجهیزات طیور) مختلف وجود دارد. انتخاب مناسب ترین سیستم تغذیه و آشامیدن برای مرغداری بسیار مهم است تا پرندگان شما بتوانند به خوبی تغذیه کنند.

  • از دانخوری بشقابی مرغداری صنعتی برای تغذیه پرندگان استفاده می شود. معمولاً غذاها در دانخوری نگهداری می شوند و پرندگان از آنجا شروع به خوردن می کنند. دانخوری باید همیشه مرتب و تمیز نگه داشته شود تا جوجه های شما سالم بماند. مهم است که به تعداد کافی دانخوری در مرغداری با توجه به تعداد جوجه ها نگهداری کنید. نه بیشتر نه کمتر
  • شما می توانید از بین انواع تجهیزات نوشیدنی طیور از جمله آبخوری های فواره ای، آبخوری های زنگوله ای و آبخوری های نیپل انتخاب کنید. آبخوری های فواره ای و آبخوری های زنگی عمدتاً در تولید بستر عمیق استفاده می شوند.
  • آبخوری های نوک سینه هم در بسترهای عمیق و هم در سیستم قفس پرورش طیور قابل استفاده است. هنگامی که در یک سیستم بستر عمیق استفاده می شود، با یک فنجان زیر نیپل متصل می شود تا از خیس شدن مواد بستر جلوگیری شود. این آبخوری‌ها شبیه نیپل هستند و وقتی جوجه‌ها به آنها نوک می‌زنند، قطرات آب بیرون می‌آید. آنها را می توان برای همه انواع و کلاس های پرندگان استفاده کرد، اما بیشتر در قفس های تخمگذار استفاده می شود. یک آبخوری نیپل که در هر قفس 3 یا 4 لایه استفاده می شود کافی است.

دانخوری بشقابی مرغداری صنعتی

خوراک طیور باید تمیز نگه داشته شود تا از شیوع بیماری و آلودگی جوندگان در بین گله شما جلوگیری شود. دانخوری بشقابی مرغداری صنعتی باید هر روز تمیز شوند و با خوراک تازه جایگزین شوند. هنگام تمیز کردن فیدر، باید بگذارید کاملا خشک شود تا خوراک جدید خشک بماند. دانخوری های قرمز، پرندگان را جذب می کنند تا آنها اغلب تغذیه کنند و افزایش وزن و تولید تخم را به حداکثر می رساند. ما انواع دانخوری بشقابی مرغداری صنعتی مانند فیدرهای محدوده، پلتفرم های فیدر و فیدرهای جوجه را ارائه می دهد.

ویژگی  انواع دانخوری مرغداری 

دانخوری جوجه (103913): این دان یک انتخاب عالی برای جوجه ها می باشد زیرا قسمت باریک غذا خوردن جوجه ها از افتادن و هدر رفتن غذا جلوگیری می کند. ظرفیت: 100-200 جوجه، 40 تغذیه همزمان.

فیدر پلاستیکی Reel Top (106139): این فیدر برای شروع جوجه ها ایده آل است. پلاستیک در برابر نور خورشید زنگ نمی‌زند، فرورفته نمی‌شود و خراب نمی‌شود و قرقره چرخان صاف از خزیدن پرندگان در بالای خوراک جلوگیری می‌کند و آلودگی و گسترش بیماری را به حداقل می‌رساند.

تغذیه جوجه کودک - TekSupply
تغذیه جوجه بچه
دان مرغ Chick-Inn - 16 پوند - TekSupply
دان مرغ Chick-Inn – 16 پوند.
Range Feeder - TekSupply
تغذیه کننده برد
فیدرهای گالوانیزه - TekSupply
فیدرهای گالوانیزه

بهترین نوع دانخوری مرغداری 

فیدرهای مرغ Chick-Inn (103683، 103684، 103685 و 103686): این خط از دانخوری ها چهار ظرفیت مختلف با اندازه های مختلف از 14 پوند را ارائه می دهد. تا 50 پوند واحد 14 پوندی برای استفاده در یک قلم مرغ کوچک، که در آن فضا محدود است، ایده آل است و به 100 جوجه یا 50 لایه غذا می دهد. بزرگترین واحد دارای ظرفیت تغذیه 50 پوندی است و می تواند تا 100 پرنده کامل را تغذیه کند، در حالی که از خوراک در برابر باران محافظت می کند و ضایعات را به حداقل می رساند.

Range Feeder (105804): این دانخوری برای پرندگان بزرگتر ایده آل است و تا 300 پوند وزن را تحمل می کند. از خوراک اگر در منطقه‌ای زندگی می‌کنید که بادهای شدید مشکل ساز است، این تغذیه برای شما مناسب است. درب قفل به جلوگیری از وزش باد کمک می کند و خوراک هدر رفته را به حداقل می رساند.