خریدار دانخوری اتوماتیک مرغداری

قبل از خرید سیستم دانخوری اتوماتیک مرغداری ، باید عواملی را در نظر بگیرید. این عوامل عبارتند از مصالح ساختمانی، اندازه تلگراف، ظرفیت و سهولت تمیز کردن. مصالح ساختمانی سیستم دانخوری اتوماتیک مرغداری باید ضد حیوان خانگی باشد و بتواند در برابر هر گونه ضربه از سوی حیوان، از جمله گاز گرفتن، مقاومت کند. اغلب، حیوانات پس از پر شدن کاسه غذا تمایل دارند با کاسه غذا بازی کنند، بنابراین ممکن است به تجهیزات آسیب برسانند یا پوست یا چیپس تجهیزات را ببلعند. بنابراین برای دوام و حفظ سلامت حیوانات به دانخوری ضد حیوانات نیاز دارید. همچنین سایز دیسپنسر فاکتور مهم دیگری است که باید در هنگام خرید فیدر در نظر گرفت. اندازه دانخوری باید به راحتی با فضای موجود مطابقت داشته باشد و برای تضمین راحتی حیوانات شما کافی باشد.

ویژگی دانخوری اتوماتیک مرغداری

علاوه بر این، ظرفیت یک سیستم دانخوری اتوماتیک مرغداری یک عامل حیاتی است که باید در هنگام خرید آن در نظر گرفته شود. به دانخوری بسنده کنید که بتواند تعداد حیواناتی را که نگهداری می کنید مدیریت کند تا از دردسر پر کردن مجدد مکرر جلوگیری شود. در نهایت، توصیه می شود که سهولت تمیز کردن تجهیزات را در نظر بگیرید. به طور معمول، کاسه های غذا روی زمین قرار می گیرند، بنابراین آلودگی ها جمع می شوند و رشد باکتری ها را تقویت می کنند. دانخوری که انتخاب می کنید باید به راحتی تمیز شود تا به حفظ بهداشت خوراک دام کمک کند.

سفارش دانخوری اتوماتیک مرغداری

اگر به دنبال سیستم دانخوری اتوماتیک مرغداری عمده فروشی هستید ، سایت ما  جایی است که می توانید به آن بروید. این فروشگاه با عمده فروشان چینی همکاری کرده است تا مطمئن شود که طیف وسیعی از محصولات را با قیمت عمده فروشی دریافت می کنید. علاوه براین، فروشگاه همیشه باز است و به شما این امکان را می دهد که در هر زمان سفارش خود را ثبت کنید.