خریداران جدیدترین تجهیزات مرغداری ایرانی

خریداران جدیدترین تجهیزات مرغداری ایرانی با مراجعه به شعب منتخب مجموعه ما در کشور میتوانند بدون واسطه جدیدترین تجهیزات مرغداری ایرانی را خریداری کنند. ما در  قویاً معتقدیم که باید با انسان ها، حیوانات و محیط زیست با نهایت احترام رفتار شود. این پایه همه محصولات و خدمات توسعه یافته و تولید شده ما است. ما متقاعد شده ایم که نتایج تولید بهینه به طور جدایی ناپذیری با رفتار، عادات و سلامت حیوانات مرتبط است. این عملکرد توسط حیوانات سالمی که در مسکن کارآمد و با کیفیت بالا زندگی می کنند تعریف می شود. دانش طیور و فناوری در داخل شرکت برای توسعه محصولات جدید ضروری است. همانطور که همکاری نزدیک با متخصصان طیور، توسعه دهندگان فنی، موسسات آموزشی و موسسات تحقیقاتی است.

مجموعه ما جدیدترین تجهیزات مرغداری ایرانی نوآورانه ای برای جوجه ها، لایه ها، بوقلمون ها و پرندگان آبی ایجاد می کند که برای تولید تخم مرغ یا تولید طیور (گوشت) پرورش داده می شوند. برای تولید طیور، ما برای جوجه های گوشتی، پرورش دهندگان و بوقلمون ها راه حل های کامل تغذیه، مسکن و محیط زیست ارائه می دهیم. لطفاً برای مطالعه بیشتر در مورد محصولاتی که می توانیم به شما ارائه دهیم.

انواع جدیدترین تجهیزات مرغداری ایرانی

با خط گسترده تجهیزات مرغداری و لوازم مرغداری ما به طیور و پرندگان شکار خود رسیدگی کنید.ما لوازم مرغداری را از دستگاه های تغذیه طیور و سیستم های آبیاری مرغ گرفته تا محل نگهداری طیور، کفپوش، قفس، قفس مرغ و قلم پرندگان بازی ارائه می دهد. ما تغذیه جوجه‌های گوشتی و لایه‌های شما را با چندین سبک مختلف از دانخوری‌های طیور و پرندگان شکار برای انتخاب می‌کنیم. همه چیز، از دانخوری تا سکوهای دانخوری، دانخوری جوجه های کودک تا فیدرهای 50 پوندی و موارد دیگر! سیستم‌های آبیاری طیور با تأمین آب تمیزتر به مرغداری و پرندگان شکار شما کمک می‌کند – مانند افراد حرفه‌ای به گله خود آبیاری کنید!  همچنین نیپل جایگزین، لوازم نگهداری تخم مرغ و لانه های مخصوص تخمگذار Chick-Inn را ارائه می دهد.