تولید کننده آبخوری اتوماتیک بزرگ مرغداری

تولید کننده آبخوری اتوماتیک بزرگ مرغداری در هنگام تولید انواع آبخوری کاتولوگ هایی را برای آن ها تهیه می کنند. برای رشد مطلوب و جلوگیری از کم آب شدن بدن جوجه ها می توان گزینه آبخوری اتوماتیک که در انواع بزرگ و کوچک تولید می شوند، انتخاب نمود.

مزیت محصولات تولید کننده آبخوری اتوماتیک

تحویل دقیق آب
تحمل انحراف جزئی (0.005 میلی متر) در طول تولید در کارخانه ما در آلمان تضمین می کند که هر نوک آب آشامیدنی دقیقاً مقدار مناسبی را ارائه می دهد. 
بدون نشتی
ما از یک ربات دقیق برای آزمایش اتصال و آب بندی تمام قطعات در هر نوک آبخوری استفاده می کنیم. به این ترتیب، می‌توانیم تضمین کنیم که  آبخوری اتوماتیک فقط زمانی آب را تامین می‌کند که مرغ آن را فعال کند و نشتی نداشته باشد.
عمر طولانی
همه نوک ابخوری ما از فولاد ضد زنگ با کیفیت بالا ساخته شده‌اند که احتمالاً دارای یک آستین خارجی PVC مقاوم در برابر سایش است. در نتیجه، آبخوری اتوماتیک  عمر طولانی و کمترین هزینه کل مالکیت را دارند. 

ویزگی ها ی آبخوری اتوماتیک

  • جنس: آبخوری اتوماتیک که تماماً از فولاد ضد زنگ ساخته شده اند، بیشترین عمر مفید را دارند. آبخوری اتوماتیک با اجزای پی وی سی ارزان تر هستند.
  • تحویل آب: اکثر آبخوری اتوماتیک در چندین نوع موجود هستند که هر کدام دارای سرعت جریان آب منحصر به فرد خود هستند. انتخاب یک نرخ جریان آب خاص از جمله به نوع حیوان و شرایط آب و هوایی خانه بستگی دارد. برای اکثر جوجه ها، سرعت جریان آب بین 35 تا 80 میلی لیتر در دقیقه کافی است. با جریان بیشتر آب، خطر نشت آب بیشتر است. عاقلانه تر است که آبخوری اتوماتیک بیشتری نصب کنید تا اطمینان حاصل شود که همه پرندگان آب کافی دریافت می کنند.
  • فنجان های قطره ای: هر چه جریان آب بیشتر شود، احتمال اینکه جوجه ها هنگام نوشیدن شروع به ریختن آب کنند، بیشتر می شود. از سرعت جریان آب 50 میلی لیتر در دقیقه، توصیه می کنیم از فنجان های قطره ای استفاده کنید. ما همچنین استفاده از لیوان های قطره ای را برای مرغ های تخمگذار بدون پیرایش توصیه می کنیم زیرا تمایل به ریختن بیشتر دارند.