بهترین دستگاه پرکن مرغ چیست؟

اگر به دنبال یک پرنده زن ارزان و خوب هستید؟ تو در جای درستی هستی، وقتی صحبت از کندن پر پرندگان بزرگ مانند غازها و بوقلمون ها می شود، به تلاش و مهارت نیاز دارد. پر کردن آنها کار دشواری است حتی زمانی که در مورد پرندگان کوچک (مرغ، بلدرچین، کبوتر) صحبت می کنیم.

اما در حال حاضر یک دستگاه پرکن مرغ ارزان به طور ویژه برای این کار طراحی شده است. به این کار پرکنی می گویند.

 وبرای این کار هم مدل‌های حرفه‌ای گران‌تر و هم دستگاه‌های ارزان‌قیمت خانگی وجود دارد که شما می توانید از طریق دریافت لیست قیمت دستگاه پرکن مرغ از قیمت آنها مطلع شوید  و بسته به قیمت و کیفیت بهترین دستگاه های مورد نظر خود را انتخاب کنید

کسانی که سعی کرده اند مرغ را با دستان خود پر کنند، می دانند که این روند چقدر طولانی و دشوار است، باید لاشه پرنده را در آب داغ خیس کنید و هر پر را با دست بیرون بکشید.

با این کار لباس و کف دست خود را با پرهای ظریف کثیف خواهید کرد و برای ساده‌تر کردن این فرآیند، دستگاه پرکنی طیور اختراع شد که دارای یک کاسه ثابت و انگشتی برای کندن پر پرندگان است.

دومی دارای ساختار مخطط و پرهای کششی است. پرنده ذبح شده در اثر چرخش وان با آنها تماس پیدا می کند و به تدریج از پرهای خود پاک می شود.

این دستگاه به پرورش دهنده اجازه می دهد تا به راحتی یک شام خوشمزه تهیه کند و در فعالیت های تجاری نشان دهنده یک وسیله ضروری است.

اختراع دستگاه دستگاه پرکن مرغ باعث شد تا در زمان و تلاش برای تهیه مرغ برای طبخ صرفه جویی شود، این به این واقعیت کمک کرد که سوپ مرغ به یک غذای بسیار ساده تر تبدیل شود، زیرا اکنون تهیه آن راحت تر است.

علاوه بر این، استفاده از دستگاه پرکن منجر به ضایعات کمتری می شود، زیرا دیگر نیازی به برداشتن دستی پرها از لاشه پرندگان نیست.

بنابراین، جوجه کش یک ابزار ضروری برای هر کسی است که می خواهد بدون صرف ساعت ها برای کندن پر از یک مرغ خوشمزه لذت ببرد.

کدام دستگاه پرکن مرغ را بخرم؟

وقتی صحبت از پیرایش مرغ می شود، دو روش اصلی وجود دارد: خشک و مرطوب. نتیجه نهایی این دو روش تقریباً یکسان است.

  • چیدن خشک پرنده : دستگاه های چیدن مرغ برای برداشتن پرهای پرنده ذبح شده طراحی شده اند. متداول‌ترین نوع دستگاه، پرنده‌کن است که از گرداب هوا برای کشیدن پرها به داخل وان چرخان استفاده می‌کند. سپس با کمک انگشتان کندن داخل وان از پرنده بیرون کشیده می شوند و پس از آن در کیسه جمع آوری قرار می گیرند. دستگاه‌های چیدن مرغ را می‌توان برای تطبیق با درجات مختلف سفتی پرها و بهینه‌سازی زمان چیدن برای انواع مختلف طیور تنظیم کرد. ماشین های خشک کن یک روش کارآمد برای از بین بردن پرهای جوجه های تازه ذبح شده است.
  • جمع کننده مرطوب : این دسته های مرطوب معمولاً دارای دو دسته انگشت لاستیکی هستند که اولین مجموعه بیش از 70 درصد پرها را از بین می برد. سپس دومی از بقیه مراقبت می کند، به طوری که پرنده کاملاً بدون پر باقی می ماند. از اسپری های آب برای از بین بردن تکه های پوست و پرهای کنده شده استفاده می شود و سپس آب در ظرفی جمع آوری می شود. جوجه کشی روشی کارآمد برای از بین بردن پرهای جوجه ها است و کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که پرندگان کاملاً بدون پر از دستگاه خارج می شوند.

توصیه پرکن مرغ ارزان قیمت

نرم کننده مرغ یک راه عالی برای صرفه جویی در زمان و انرژی هنگام آماده سازی آنها برای پخت و پز است. همچنین، جمع آوری پرها را می توان انجام داد تا بعداً بالشی ایجاد شود که گاهی راحت تر از بالش حافظه Dormeo است .

با این حال، با چنین طیف گسترده ای از دستگاه های ژومولی در بازار، تشخیص اینکه کدام یک را انتخاب کنید می تواند دشوار باشد.

برخی از ویژگی های کلیدی وجود دارد که باید هنگام تصمیم گیری به دنبال آنها باشید و آنها عبارتند از:

  • قدرت : هنگام کار با اردک‌ها، قدرت یک ویژگی مهم است که باید در نظر گرفت. قدرت این دستگاه ها می تواند از 140 تا 2200 وات متغیر باشد و هر چه این عدد بیشتر باشد، وان سریعتر می تواند تحت بار بدون گرم شدن بیش از حد بچرخد. برای فعالیت های حرفه ای، بهتر است یک پرنده پرنده بزرگ با موتور 1500 وات یا بیشتر انتخاب کنید. با قدرت بیشتر، دستگاه ترمیم کننده بوقلمون قادر خواهد بود سریعتر و کارآمدتر کار کند و در طولانی مدت در زمان و تلاش صرفه جویی می کند.
  • عملکرد : تا آنجا که به دستگاه های روده مربوط می شود، دستگاه هایی وجود دارند که می توانند بین 120 تا 400 پرنده ذبح شده را در ساعت تمیز کنند. بدیهی است که مدل‌های پربازده گران‌تر هستند، بنابراین تصمیم‌گیری برای خرید کدام یک به میزان کاری که باید انجام شود بستگی دارد.
  • ظرفیت : پرنده گیر وسیله ای است که برای از بین بردن پرها استفاده می شود. اندازه مخزن دستگاه برش مرغ می تواند بین 200 تا 700 میلی متر متغیر باشد و هرچه پهن تر باشد، همزمان می تواند لاشه های بیشتری را پردازش کند که می تواند بر سرعت برش تأثیر بگذارد. اندازه مخزن همچنین تعیین می کند که چه نوع پرندگانی می توانند در آن جا شوند. مدل های جهانی برای انواع پرندگان (اردک، غاز، بوقلمون، جوجه گوشتی، کبک، بلدرچین) و مدل های تخصصی فقط برای کبوتر یا مرغ تخمگذار وجود دارد. نوع ماشین کشتار مورد نیاز شما بستگی به نوع پرنده ای دارد که می خواهید ذبح کنید.
  • مواد مخزن : مهم ترین قسمت یک پرنده کوچک ، مخزن است. مواد آن تعیین می کند که چقدر دوام می آورد و هر چند وقت یکبار باید تعویض شود. فولاد ضد زنگ بهترین ماده برای وان است، زیرا قوی و بادوام است. با این حال، وان های پلاستیکی نیز ضد زنگ و سبک تر هستند که باعث کاهش بار موتور می شود. اما از نظر مقاومت پایین ترند. بنابراین، تجهیزات فولاد ضد زنگ درجه مواد غذایی بهترین انتخاب برای دستگاه تیراندازی کبوتر است .
  • تعداد انگشتان لاستیکی : تعداد انگشتان یک جونده پرنده بین 90 تا 200 متغیر است. هر چه تعداد انگشتان بیشتر باشد، پرها سریعتر کنده می شوند.
  • اندازه و وزن : دستگاه جوجه کشی شامل یک مخزن استوانه ای بزرگ است که پرنده در آن قرار می گیرد. این با سرعت زیاد می چرخد ​​و پرها با نیروی گریز از مرکز از پرنده کشیده می شوند. اندازه و وزن پرندگان بسته به مقصدشان متفاوت است. اگر از آنها در مکان ثابت استفاده شود، معمولاً بزرگتر و سنگین تر هستند و بین 30 تا 80 کیلوگرم وزن دارند. این امر ثبات خوب و کاهش لرزش را تضمین می کند. اما اگر قصد دارید دستگاه جوجه اردک خانگی را بردارید و مرتب آن را جابجا کنید، بهتر است مدل کوچکتری را انتخاب کنید که بین 10 تا 15 کیلوگرم وزن دارد.

آیا دستگاه پرکن مرغ ارزشش را دارد؟

چیدن پرنده وسیله ای خانگی است که می تواند فرآیند چیدن طیور را بسیار سریعتر و آسان تر کند.

بسیاری از مردم فکر می کنند که پرورش حیوانات تنها راه برای فروش مرغ یا جوجه است، اما پرورش آنها در واقع ارزش بیشتری به محصول نهایی می دهد.

این به این دلیل است که مصرف کننده حاضر است برای یک قطعه مرغ و آماده برای خوردن هزینه بیشتری بپردازد. همین امر در مورد بارها و رستوران ها نیز صادق است که معمولاً به دنبال پرندگان ذبح شده و بسته بندی شده می گردند.

اما صرف نظر از مدلی که انتخاب می کنید، یک پرنده پرنده بزرگ می تواند در زمان تهیه مرغ برای فروش یا مصرف در زمان و دردسر شما صرفه جویی کند.

دستگاه های برش مرغ از فولاد ضد زنگ با کیفیت بالا ساخته شده اند که پردازش تمیز و بهداشتی مرغ را تضمین می کند.

آنها بسیار مقاوم هستند و خواص ضد خوردگی خود را در طول زمان حفظ می کنند.

با استفاده از این دستگاه ها به لطف موادی که در ساخت آن ها به کار رفته است، می توانید پرهای پرندگان را سریعتر و بدون هیچ گونه سمیتی برای گوشت آنها برش دهید.

پرنده مرغ یک ابزار ضروری برای هر کسی است که مرغ را به طور منظم پردازش می کند و مطمئنا زندگی شما را آسان تر می کند.

به دلیل ساختار بادوام و طراحی آسان برای استفاده، نرم کننده اردک برای هر کسی که به دنبال صرفه جویی در وقت و تلاش در هنگام پردازش پرندگان ذبح شده است، ضروری است.

آنها را می توان در هر مکانی نصب کرد، زیرا موتورهای آنها در 200 ولت تک فاز کار می کنند. می توانید به راحتی آنها را با چرخ دستی که در کارگاه های ساختمانی و باغ ها استفاده می شود جابجا کنید.

لوازم پرکن طیور یک کیت کامل باید شامل چه مواردی باشد؟

دستگاه های جوجه کشی به همراه یک دستگاه جوجه کشی خودکار تخم مرغ و یک تغذیه دایره ای یکی از تجهیزات ضروری برای هر پرورش دهنده طیور است. Pluckers به ​​حذف سریع و کارآمد پرها از جوجه ها کمک می کند و آنها را برای پردازش آماده می کند.

با این حال، پرنده های پرنده می توانند به سرعت فرسوده شوند، به خصوص اگر به طور مکرر از آنها استفاده شود.

به همین دلیل داشتن برخی از قطعات یدکی مانند انگشتان لاستیکی قابل تعویض بسیار مهم است.

به این ترتیب، می‌توانید پرنده‌چین کوچک خود را در وضعیت مناسبی نگه دارید و اطمینان حاصل کنید که کسب‌وکارتان به خوبی پیش می‌رود.

هنگام کار با دستگاه های پرکن بوقلمون، داشتن پایه ای که دستگاه را روی آن قرار دهید بسیار مهم است.

این کمک می کند تا در حین کار ، پرکننده بوقلمون ثابت بماند.

همچنین باید چند کیسه پلاستیکی یدکی در دست داشته باشید تا پرها را رسوب دهید.

پس از پایان استفاده از این پرنده شکن ، مطمئن شوید که آن را به خوبی تمیز کنید تا در شرایط خوبی باقی بماند.

تعمیر و نگهداری و خدمات پرنده شکن. به چه چیزی باید توجه کرد

با فرض اینکه در مورد پرنده تراشی که می خواهید بخرید تصمیم گرفته اید، باید بدانید که چگونه از آن مراقبت کنید.

در این مورد، ما در مورد نحوه تمیز کردن ماشین بوقلمون صحبت می کنیم . وقتی کف زدا را تمیز می کنید، بستگی به دستگاهی دارد که دارید.

برخی از آنها دارای سیستم آبیاری داخلی هستند، در حالی که برخی دیگر باید به صورت دستی تمیز شوند. اولین قانون اساسی این است که همیشه از تمیز بودن آب مطمئن شوید.

یعنی نباید از آبی که قبلا استفاده شده استفاده کنید. قانون دوم استفاده از صابون ظرفشویی یا مواد شوینده ملایم هنگام تمیز کردن سطح است.

یک راه خوب برای انجام این کار استفاده از شلنگ باغبانی با اتصال نازل برای هدایت یک جریان قوی آب به داخل وان این پاک کننده پر پرنده بزرگ است .

از بالا شروع کنید و به پایین بروید. پس از آن، باقیمانده صابون را با آب تمیز بشویید و قبل از نگهداری ، نرم کننده مرغ را خشک کنید.

این نکات ساده به شما کمک می کند تا عمر پرنده شکن خود را افزایش دهید و اطمینان حاصل کنید که هر بار که از آن استفاده می کنید کارآمد است.

بهترین دستگاه پرکن مرغ

چندین برند مختلف از پرکن های پرندگان در بازار وجود دارد، اما همه آنها برابر نیستند.

برخی از دستگاه ها برای پرندگان کوچک طراحی شده اند، در حالی که برخی دیگر برای پرندگان بزرگتر مناسب هستند.

اندازه آنها یکی از مهمترین عوامل در تعیین انتخاب دستگاه مناسب برای شما خواهد بود. در اینجا برخی از بهترین جوجه کشی های پرنده آورده شده است :

 دستگاه پرکن بلدرچین

دستگاه بلدرچین WQ-30 برای پرندگان کوچک مانند: کبک، قرقاول، بلدرچین و کبوتر توصیه می شود.

دارای ساختاری از جنس استنلس استیل است که با انگشتان لاستیکی ساخته شده از مواد خاصی مجهز شده است که کندن یکنواخت را تضمین می کند.

شما می توانید همزمان چند پرنده را ذبح کنید، البته به شرطی که پاهای آنها بریده شود، زیرا در طی مراحل کشتار، پرندگان می توانند با پنجه های خود یکدیگر را خراش دهند که منجر به آسیب به لاشه آنها می شود.

جمع کننده دفع زباله حذف کارآمد باقیمانده ها و مقادیر اضافی آب را تضمین می کند.

با کمک این جونده بلدرچین ، یک چرخه کندن تقریباً 25 ثانیه طول می کشد.

دستگاه بلدرچین WQ-30 روشی قدرتمند و کارآمد برای از بین بردن پرهای طیور است.

این موتور از یک موتور الکتریکی تغذیه می کند و حداکثر سرعت آن 180 دور در دقیقه است.

می تواند تا 10 کیلوگرم پرنده را در ساعت پردازش کند که آن را برای عملیات های کوچک و متوسط ​​ایده آل می کند.

استفاده از کبوتر چین آسان است و مجموعه ای از دستورالعمل های استفاده را به همراه دارد.

همچنین دارای گارانتی است که آن را به گزینه ای مطمئن و قابل اعتماد برای مشاغل تبدیل می کند.

دستگاه پرکن اردک

به دنبال راهی آسان برای از شیر گرفتن جوجه های خود هستید؟ بیشتر از این جوجه کش CEZO نگاه نکنید !

این دستگاه دارای هر دو سیستم پرکن و خمره برای سوزاندن پرندگان ذبح شده می باشد، بنابراین نیازی به خرید دو دستگاه مجزا نیست.

ساختار عظیم فولادی ضد زنگ عمر طولانی دستگاه را تضمین می کند، در حالی که چرخ های چرخان کار با آن را آسان می کند.

علاوه بر این، این اردک گیر از دکمه ای برای تغذیه و تخلیه آب بهره می برد که روند کندن پرندگان را بسیار سریعتر و کارآمدتر می کند.

بهترین چیز این است که این دستگاه جوجه کشی دارای سیستم آبرسانی خودکار است که تلاش فیزیکی لازم برای این عملیات را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

این دستگاه پرنده پرنده برقی 240 ولت/50 هرتز و توان 1500 وات با سرعت موتور 1400 دور در دقیقه است.

بازدهی 98% دارد و می تواند 3-4 جوجه را در دقیقه بکشد. تعداد انگشتان لاستیکی روی ماشین 136 عدد می باشد.

این جوجه کش برای کسانی که می خواهند در زمان چیدن پرندگان صرفه جویی کنند عالی است.

موتور قدرتمند و کارآمد است که به شما امکان می دهد چندین قسط را در مدت زمان کوتاهی زیبا کنید. تعداد انگشتان، برداشتن سریع و کامل پر را تضمین می کند.

دستگاه پرکن بوقلمون و غاز

داشتن دستگاه پرکن پرنده بزرگ برای هر پرورش دهنده حرفه ای طیور ضروری است.

می تواند تا 25 کیلوگرم پرنده در ساعت بچیند که آن را به یکی از سریع ترین جوجه کش های بوقلمون در بازار تبدیل می کند.

MS-MS80 همچنین دارای یک سیستم انحصاری حذف پر است که تضمین می کند که هر پرنده کاملاً پر می شود.

و با استفاده از کنترل های آسان، این پرنده گیر بزرگ قابل اطمینان ترین دستگاه گیره موجود در بازار است.

دستگاه گازسوز از فولاد ضد زنگ و دارای موتوری با توان 4000 وات می باشد.

همچنین دارای سوئیچ ایمنی برای جلوگیری از شروع تصادفی است.

پرنده پرنده بزرگ مجهز به 197 انگشت لاستیکی شیاردار است که کندن را سریع و کارآمد می کند.