ارزان ترین دانخوری دست دوم مرغداری

ارزان ترین دانخوری دست دوم مرغداری برای فروش در سایت ما آسان است. مجموعه گسترده ای از قفس ها و تغذیه کننده ها را با قیمت های پایین مرور کنید تا پرورش هر پرنده ساده تر شود. تجهیزات کارکرده مزرعه طیور را برای فروش بخرید و یک عملیات کشاورزی در مقیاس بزرگ راه اندازی کنید که کارآمد باشد. کیفیت عالی را دریافت کنید در حالی که هزینه ها را کمتر از ماشین آلات جدید استفاده کنید.

ارزان ترین دانخوری دست دوم مرغداری

اکثر دانخوری دست دوم مرغداری برای فروش می توانند به طور خودکار تنظیم شوند. کار مورد نیاز برای تغذیه جوجه ها و جوجه کشی تخم ها را کاهش دهید. سیستم های تهویه قوی را برای اطمینان از هوای ایمن و قابل تنفس در هر آب و هوایی تنظیم کنید. فروش قفس مرغ دست دوماز فولاد مقاوم در برابر زنگ زدگی ساخته شده اند و برای رسیدگی به جمعیت های با تراکم بالا طراحی شده اند. هنگام استفاده از آنها در مقدار زمین مورد نیاز یک مزرعه صرفه جویی کنید.

انواع دانخوری اتوماتیک دسته دوم

  • دانخوری زنجیری دست دوم
  • دانخوری بشقابی دست دوم

مزایای ارزان ترین دانخوری دست دوم مرغداری

اخیراً به دلیل مزایای فراوان تغذیه مرغ با خوراک دانه ای نسبت به تغذیه آن با پودر/گل یا سایر اشکال خوراک محبوبیت پیدا کرده است. دلایل محبوبیت آنها عبارتند از:

  • بهبود تبدیل خوراک: اکثر مطالعات و آزمایشات میدانی نشان داده اند که خوراک پلت می تواند نرخ تبدیل خوراک مرغ را در مقایسه با خوراک پوره بهبود بخشد.
  • گرد و غبار کاهش یافته: خوراک گلوله تقریباً هیچ گرد و غباری ندارد، برخلاف خوراک پوره که گرد و غبار بسیار بیشتری دارد. خوراک غبار آلود طعم بدی دارد و خطر بیماری تنفسی در جوجه ها را به همراه دارد.
  • هدر رفت کمتر خوراک: با خوراک پلت شده هدر رفت خوراک در طول تغذیه به شدت کاهش می یابد.
  • فضای ذخیره سازی کمتری را اشغال می کند: خوراک گلوله در طول بسته بندی و ذخیره سازی فضای کمتری را به ازای واحد وزن اشغال می کند، بنابراین ذخیره سازی آن آسان است.
  • مرتب کردن غذا برای مرغ غیرممکن است زیرا همه آن ها به صورت گلوله های جامد مخلوط می شوند، بنابراین مرغ تمام بخش های ضروری اما کمتر خوش طعم غذا را همراه با قسمت های خوش طعم تر می خورد زیرا نمی توان آنها را جدا کرد.
  • بهداشت: فشار عملیاتی بالا و دمای بالا در طول فرآیند گلوله‌سازی، بیشتر انگل‌های موجود در خوراک مرغ را از بین می‌برد، بنابراین به طور طبیعی بار انگلی مرغ را کاهش می‌دهد.