ارزان ترین دانخوری اتوماتیک مرغداری

دانخوری  اتوماتیک برای بهبود تغذیه در مرغداری میباشد.استفاده از خطوط اتوماتیک در آبخوری ها و دانخوری ها مزایای متعددی برای تغذیه در تولید طیور دارد.

تغذیه در مرغداری موضوعی بسیار مورد توجه تولیدکنندگان است. در این زمینه فیدرها و آبخوری های اتوماتیک تجهیزاتی هستند که این فرآیند را در مرغداری تسهیل می کنند و به عنوان راه حل های ایده آل قرار می گیرند. از یک سو، آنها نتایج را در سطح اقتصادی بهبود می بخشند، و از سوی دیگر، آنها به نفع رفاه حیوانات و کاهش اثرات زیست محیطی هستند.

عرضه ارزان ترین دانخوری اتوماتیک مرغداری

امروزه شرکت هایی با تجربه گسترده در بازار تغذیه طیور وجود دارند. با 60 سال تجربه در بخش محصولات و محلول های طیور، جستجوی راه حل های موثر برای کل زنجیره تولید طیور را پیش بینی کرده است . از جوجه کشی تا پرورش، کشتار تا حمل و نقل، تولید خود را بر روی ماده ای متمرکز کرده است که دارای ویژگی های بی شماری است

GPP دارای طیف گسترده ای از محصولات تولید شده با مواد اولیه شناخته شده و خاص ساخت ایتالیا است. علاوه بر این، به عنوان تامین کننده خطوط و قطعات اتوماتیک با قابلیت اطمینان عملیاتی بالا قرار دارد.

تغذیه در مرغداری موضوع مورد توجه تولیدکنندگان است زیرا محور اصلی و گرانترین نهاده کل تولید را تشکیل می دهد. بنابراین هم تغذیه و هم آب از نیازهای طیور است که باید به طور بهینه تامین شود.

 

 

تاثیر دانخوری اتوماتیک مرغداری

دانخوری اتوماتیک مرغداری را نیز باید جزو اجزای تغذیه در مرغداری در نظر گرفت. طیور 1.6 تا 2 برابر بیشتر از مقدار خوراکی که مصرف می کنند آب می نوشند. به همین دلیل، آنها باید آب کافی برای اطمینان از تولید کارآمد داشته باشند. با رشد طیور، مصرف آب آنها متناسب با وزن بدن آنها افزایش می یابد.

 

نتایج استفاده از دانخوری اتوماتیک مرغداری

تغذیه در مرغداری موضوع مورد توجه تولیدکنندگان طیور است. تغذیه و آب دو جزء گران قیمت در هر مزرعه ای هستند و بنابراین تامین کارآمد باید تضمین شود.

شرکت هایی مانند GPP تجهیزاتی را با طرح های مدرن و مواد نوآورانه توسعه داده اند تا از تامین صحیح خوراک و آب اطمینان حاصل کنند. دانخوری و آبخوری اتوماتیک راه حل هایی هستند که برای کاهش هزینه های تولید و بهبود عملکرد حیوانات پیشنهاد شده اند.

این نوع تجهیزات اتوماتیک با مکانیزم های کارآمدی طراحی شده اند که از هدر رفتن آب و غذا جلوگیری می کند و نیازهای طیور تولیدی را برآورده می کند.